بسمه تعالی
سرپرست شرکت گروه صنعتی پلور سبز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پلور سبز طی حکمی از سوی آقای دکتر نخجوانی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان آقای مهندس سید کیوان امام به عنوان سرپرست شرکت گروه صنعتی پلور سبز معرفی گردید.
سید کیوان امام متولد1341 در شهرستان کاشان بوده و تحصیلات تکمیلی خودرا در دانشگاه صنعتی امیر کبیر ( پلی تکنیک تهران‌) و در رشته مهندسی مکانیک، طراحی جامدات، درسال 1372به پایان رسانده است.


» الف- سوابق شغلی و اجرایی:
1- ایشان فعالیت اجرایی خود را بلافاصله و پس فارغ التحصیلی از سال 1372 تا 1374 به مدت 2 سال در مرکز تحقیقات راه آهن بعنوان کارشناس لکوموتیو و واگن در راه آهن جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده.
2- از 1374 الی 1375 بمدت یکسال و نیم بعنوان رئیس اداره طراحی و پیگیریهای ساخت داخل در اداره کل واگن‏های مسافری راه آهن جمهوری اسلامی
3- از 1375 الی 1376 بعنوان معاون کارخانجات تعمیرات اساسی واگن‏های اداره کل نگهداری و تعمیرات واگن‏های مسافری راه آهن جمهوری اسلامی با تشکیل شرکت رجاء بعنوان متولی مسافربری راه آهن و انتقال ایشان به این شرکت :
4- از سال 1376 تا 1379 به مدت سه سال بعنوان رئیس گروه مطالعات اداره کل نگهداری و تعمیرات واگن‏های مسافری
5- از سال 1379 تا 1385 به مدت شش سال و نیم بعنوان رئیس کارخانه تعمیرات برق واگن‏ها و مولدهای برق و بخار
6- از سال 1385 تا 1387 به مدت دو سال بعنوان معاون و سرپرست اداره کل نگهداری قطارهای خودکشش
7- از سال 1387 تا 1389 به مدت دو سال بعنوان مدیر کل نگهداری قطارهای خودکشش ( ترنست‏ها و ریل باس‎ها )
8- از سال 1389 تا 1393 به مدت چهار سال و نیم بعنوان مدیر دفتر مهندسی و پژوهش شرکت حمل و نقل ریلی رجاء
9- از 1393 تا کنون در شرکت گروه صنعتی پلور سبز ( واگن سازی زرند ) بعنوان معاون فنی و نیز مدیر پروژه قرارداد تامین30 رام قطار مترویی سازمان قطار شهری اصفهان
10- از آذر سال 1393 تا کنون نیز بعنوان نماینده سهامدار (‌شرکت پلور سبز / شرکت سرمایه گذاریفرهنگیان و موسسه صندوق ذخیره صندوق فرهنگیان ) عضو هیئت مدیره شرکت واگن سازی تهران فعالیت می نمایند.
» ب - سوابق شغلی غیر ریلی
همچنین خالی از لطف نیست که اشاره شود، مهندس سید کیوان امام از سال 1367 یعنی از اواسط دوران دانشجوئی تا سال 1393 (حدود 25 سال) در دبیرستانهای تزکیه، البرز، خواجه نصیرالدین طوسی، نور (در خیابان ایران) و دانشگاه امیر کبیر بصورت پاره وقت و حق التدریس دروس فیزیک، جبر و مثلثات را تدرس نموده است.
انتصااب نامبرده بعنوان یک فرد آشنا با فضای تعلیم و تربیت در کنار تجربیات ارزشمند مدیریتی و اجرایی در حوزه صنعت ریلی کشور به سمت سرپرست شرکت پلور سبز، نشان از علاقه مندی سهامداران و مدیران موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهره گیری از نیروهایی فرهنگی برای رسیدن به اهداف تبین شده این گروه را داشته که امید است به یاری خداوند متعال و همکاری و همدلی همه زحمتکشان عرصه کار و تولید منجر به شکوفائی بیش از پیش اقتصادی و فرهنگی این مجموعه گردد.

آرشیو اخبار